KAANBEY - KAANLAR
 

Kaanlar Gıda Grubu, 1978 yılında kollektif şirket olarak İstanbul/Unkapanı'nda kurulmuştur. Firmanın kurulmasını takip eden yıllarda Tekirdağ-Malkara'daki Çavuşköy Kooperatifine ait günlük 600 litre süt işleyen küçük bir mandıra satın alarak Kaanlar markası ile peynir üretimine başlamıştır.

1995 yılında, Kaanlar Süt ve Gıda yeniden yapılanmaya giderek imalat sektöründe atılım faaliyetlerine devam etmiş ve kısmi olarak kurumsallaşarak limited şirket ünvanına kavuşmuştur. Bununla birlikte pazar payını büyüterek ve aynı zamanda özellikle koyun sütü ağırlıklı çalışmak için

Çanakkale/Ayvacık'da kurmuş olduğu süt ürünleri tesisi ile birlikte günlük süt işleme kapasitesini 50 ton/gün'e çıkarmıştır.
Kaanlar Gıda Grubu, büyüme hedefleri arasına Zeytincilik sektörünü alarak, Bursa/Gemlik ve Manisa/Akhisar'da kurmuş olduğu modern tesisleri

nde üretim, paketleme ve pazarlamaya kadar bütün organizasyonu kurarak, Kaanlar markalı ürünler arasına zeytin ürünlerini de dahil etmiştir.

Kaanlar, Rami Kuru Gıda Sitesi'nde bulunan merkez ofisini, organizasyon şemasının değişmesiyle günün şartlarına uygun olarak modern bir ortama taşıma kararı almış ve 2003 yılında Mega Center Gıda Merkezi'nde bulunan 1200 metrekare kapalı alana sahip modern merkez ofisine taşımıştır.

 

 
 
  www.kaanlar.com.tr Her Hakkı Saklıdır ® 2007
Tasarım Ve Programlama MAJOR DW